Vandut pentru:
€24
LOT 386:
Preț de început:
VEZI
Vandut pentru:
€10
LOT 387:
Preț de început:
VEZI
Vandut pentru:
€10
LOT 390:
Preț de început:
5
VEZI
LOT 391:
3 Foles antigos, de madeira e pele.
Preț de început:
15
VEZI
Vandut pentru:
€170
LOT 392:
Pasta com diversas gravuras, litografias, pasteis, etc.
Preț de început:
VEZI
Vandut pentru:
€55
LOT 393:
Preț de început:
15
VEZI
Vandut pentru:
€44
LOT 394:
Preț de început:
25
VEZI
Vandut pentru:
€55
LOT 395:
Preț de început:
VEZI
Vandut pentru:
€10
LOT 396:
Gravura a negro, “O Patrão Joaquim Lopes”. Sobre obra de J. Pedrozo.
Preț de început:
VEZI
Vandut pentru:
€5
LOT 397:
7 Peças de madeira: socas, espada, prato (um com defeito) e tabuleiro.
Preț de început:
5
VEZI
Vandut pentru:
€5
LOT 398:
Preț de început:
5
VEZI
Vandut pentru:
€24
LOT 399:
3 Quadros coloridos, Vistas de Sintra e Lisboa.
Preț de început:
VEZI
Doresc sa primesc notificari de la Leiloeira Soares & Mendonça referitoare la licitatii noi