מכירה פומבית 22
Apulia Auctions
יום רביעי, 22.5.24, 17:00
Via Albano Domenico, 51 - 70010 Turi (BA), איטליה
Mercoledì 22 maggio 2024, ore 18
להשתתפות במכירה החיה והשארת הצעות מוקדמות -  כניסה  /  הרשמה

פריט 36:

Le Corbusier, La cruche, 1933

מחיר כולל עמלה: 12,600
10,000
€13,000 - €15,000
עמלת בית המכירות: 26% למידע נוסף

Le Corbusier, Matita grassa su carta, 31x21 cm, La cruche, 1933;
Firmato e datato in basso a destra;
Provenienza: Teto Ahrenberg, 1975;
Pubblicato sul Catalogo "Le Corbusier-suite de dessin" , Ginevra, 1968, pag. 49