מכירה פומבית 214 חלק ג'
Babuino Auction House
21.1.21
Via dei Greci 2/a 00187 Roma, Lazio, Italy, איטליה

פריט 552:

OIL PAINTING OF PIAZZA DEL POPOLO BY GIUSEPPE SUCCI

נמכר ב: €120
€0 - €0
המכירה התקיימה בתאריך 21.1.21 בבית המכירות Babuino Auction House

GIUSEPPE SUCCI
(Bagnocavallo 1914 - Anguillara 1989 ?)

Piazza del Popolo, Roma
Olio su tela, cm. 23 x 33
Firma in basso a destra
In cornice