FIRST SESSION: 04/04/2023 Hours 03:00 pm - Lots 1-158
SECOND SESSION: 05/04/2023 Hours 03:00 pm - Lots 159-317
LOT 181:
Vignaiolo
Sold for: €160
160
€160 - €210
Buyer's Premium: 27%
Vignaiolo
Napoli, inizi XX secolo
Dimensions: 52 x 33 x 22cm
Scultura in volume in bronzo a patina nera.