LOTE 158:
HENRI VICTOR WOLVENS (1896 - 1977)
Vendido:
5 000
€6 000 - €8 000
Comisión de la casa de subasta: 29%
"Strandgenoegens" - Oil on board - Gesigneerd en gedateerd 1962 - 39,5 x 43,5 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique