LOTE 194:
KAREL APPEL (1921 - 2006)
Vendido:
1 000
€1 200 - €1 600
Comisión de la casa de subasta: 29%
KAREL APPEL (1921 - 2006)
"Night face on Broadway" - Grote carborendum - Gesigneerd in potlood - Gedateerd 1975 - Opschrift "Bon a tirer" - 59 x 71 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique