LOTE 3002:
Vendido:
€200 - €400
Comisión de la casa de subasta: 29%
Mooie Art Nouveau cachepot - TORHOUTS aardewerk - Gesigneerd L.M.V - Florale motieven - Gerestaureerd - H: 26 cm Diameter bovenaan: 26 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique