LOTE 2854:
Vendido:
€10 - €100
Comisión de la casa de subasta: 28%
JOSE VAN GUCHT (1913 - 1980) - "Winterlandschap met Veurne op de achtergrond" - Olieverf op paneel - Gesigneerd - 31 x 48 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique