LOTE 2900:
LEON ENGELEN (1943 - ) - "Winterlandschap met ondergaande zon" - Olieverf op doek - Gesigneerd - 35 x 40 cm
...
Vendido:
€10 - €100
Comisión de la casa de subasta: 28%
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique