LOTE 3038:
Vendido:
€50 - €150
Comissão da leiloeira: 28%
19 EEUWSE RELIGIEUZE EGLOMISEE - "Het miraculeus beeld van O.L.V. van Scherpenheuvel" - Gesigneerd "Huyghebaert Ostende 1843" - Afmeting kader: 67 x 56 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique