מכירה פומבית 103 חלק ב' Antiques & Works of Art
Leiloeira São Domingos
21.7.22
Calçada João do Carmo, 31 4150-426 Porto - Portugal, פורטוגל

פריט 417:

PALITEIRO "MENINO COM TERRINA"

נמכר ב: €100
75
€75 - €125
עמלת בית המכירות: 21%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד

Em porcelana moldada relevada e policromada, fabrico atribuído à Vista Alegre.Desgastes. Dim.: 12 x 4 cm