מכירה פומבית 22 Decorative Objects & Curiosities
DOMUSARTE
5.5.24
Rua Garcia de Resende 14A - 2500-208 Caldas da Rainha, פורטוגל

פריט 38:

Lote de 4 pias de água-benta

עמלת בית המכירות: 18% למידע נוסף
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 5.5.24 בבית המכירות DOMUSARTE

Lote de 4 pias de água-benta
diversos materiais, decoração policromada, séc XX, em porcelana, vidro, madeira e latão, com sinais de uso, Dim.: 22 cm x 13 cm (a maior)