פריט 2:
de Luca Ferdinando (XIX - XX secolo)
נמכר ב: €250
€600 - €800
עמלת בית המכירות: 20%
Medusa
scultura in bronzo
firma: opera non firmata
misure: cm 33 x 20 x 20 Asta 034 del 27/01/2024 del 27/01/2024 18:00.
Via Vincenzo Mosca 31/33