מכירה פומבית Online 32
Antiques & Works of Art
Galerias da Vandoma
צור קשר עם בית המכירות
4.9.22
Rua Mouzinho da Silveira, nº175/183 4050 Porto (Portugal), פורטוגל
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 10:
Pote com tampa, “Samurai”, em porcelana da Vista Alegre, decoração policromada e dourada. Marcado. Dim: 37 cm de altura
נמכר ב: €70
70
מע"מ: 23% על העמלה בלבד