First Session
De la Isbilya Subastas
Miercuri, 27.11.24, 18:00
Calle de Virgen de la antigua, nº5 local 41011, Sevilla (Spain), Spania

LOT 50:

ESCUELA ESPAÑOLA S. XVIII
Santa Gertrudis

Price including buyer’s premium: 1,428
Preț de început:
1,200
Comision casă de licitații: 19%
VAT: 21% Doar pentru comision
tag-uri:

Santa Gertrudis

Medidas: 84,5 x 63,5 cm
Tipo de objeto: Pintura antigua y S. XIX
Técnica: Óleo sobre lienzo