מכירה פומבית 2 חלק א'
Antiques & Works of Art
Leiloeira Côrte Real
צור קשר עם בית המכירות
11.3.21
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO, פורטוגל
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 6:
BILHA VERDE
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
BILHA VERDE
Em barro vidrado. Portugal, Caldas, Séc. XVIII. Falhas e defeitos.
Dim.: 26 cm.