מכירה פומבית 6 חלק ב'
Antiques and Works of Art
Leiloeira Côrte Real
צור קשר עם בית המכירות
23.7.21
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO, פורטוגל
פריט 366:
HISTORIA UNIVERSAL NOVISSIMO ESTUDIO DE LA HUMANIDAD
נמכר ב: €60
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
Em seis tomos, publicado pelo Instituto Gallach de Librería y Ediciones, Barcelona. Encadernação do editor. Pequenos defeitos.