מכירה פומבית 4 חלק ב' Antiques & Works of Art
Leiloeira Côrte Real
19.5.23
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO, פורטוגל

פריט 407:

DICIONÁRIO DE PINTURA SÉCULOS XIV/XVIII

נמכר ב: €20
עמלת בית המכירות: 18%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 19.5.23 בבית המכירות Leiloeira Côrte Real

Por Julio Arrechea Miguel, Constanza Nieto Yusta, Francisco Javier Soto Caba, Victoria Soto Caba. Tradução de Luís Filipe Sarmento. Profusamente ilustrado. Editorial Estampa, Lisboa 2005. Págs. 400. Sinais de uso.