לתשומת לב המעוניינים להשתתף:
- ניתן לפנות לבית המכירות לבירור עלויות לפני מתן הצעות בפועל בטלפון +351-226-109-636
פריט 406:
FLOREIRA ARTE NOVA
נמכר ב: €30
€20
FLOREIRA ARTE NOVA
Em cerâmica vidrada, decoração relevada e policromada com busto feminina e flores. Europa, Séc. XX. Pequeno cabelo e parte do laço partido e colado.
Dim: 12x24,3x14 cm.