לתשומת לב המעוניינים להשתתף:
- ניתן לפנות לבית המכירות לבירור עלויות לפני מתן הצעות בפועל בטלפון +351-226-109-636
פריט 438:
DEATH NYC (1979)
€50
DEATH NYC (1979)
"Wall St Drip" e "Cop Finger R"
Serigrafia a cores sobre papel, assinada, datada 2017 e numerada A/P. Com selo branco. Certificado de autenticidade assinado pelo artista. Não emoldurada.
Dim.: 45x32 cm.