מכירה פומבית 11 חלק א'
Antiques and Works of Art
Leiloeira Côrte Real
צור קשר עם בית המכירות
28.11.19
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO, פורטוגל
פריט 201:
CASARIO
נמכר ב: €50
€50
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
CASARIO
Aguarela sobre papel, assinada. Leves picos de humidade.
Dim: 16x15 cm.