מכירה פומבית 19 Silverware Auction
Leiloeira Santo Eloy
21.12.22
Leiloeira Santo Eloy, פורטוגל

פריט 6:

Par de lavabos de prata, 833/1000. Interior dourado.
Marca da contrastaria de Lisboa (1937-1984).

נמכר ב: €75
70
עמלת בית המכירות: 18%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 21.12.22 בבית המכירות Leiloeira Santo Eloy

Dim:4,5 x 9 cm; Peso: 160 g
Sinais de uso.