מכירה פומבית 21 Silverware, jewels and watches Auction
Leiloeira Santo Eloy
8.5.23
Rua Almeida e Sousa, 28 B, 1350-012, Lisbon, פורטוגל

פריט 128:

Conjunto de talheres de prata estrangeira.

Diferentes marcas, origens e ourives.

Composto ...

נמכר ב: €550
480
€480 - €645
עמלת בית המכירות: 18% למידע נוסף
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 8.5.23 בבית המכירות Leiloeira Santo Eloy

Composto por:

  • 3 garfos de sobremesa
  • 5 garfos de mesa
  • 9 colheres de sopa
  • 4 facas de mesa

Peso da prata: aprox. 1395g

Sinais de uso.

מצב:  טוב
משקל:  1605 גרם