מכירה פומבית 22 Silverware, jewels and watches Auction
Leiloeira Santo Eloy
3.7.23
Leiloeira Santo Eloy, פורטוגל

פריט 192:

Colher de prata chá

5
€5 - €10
עמלת בית המכירות: 18% למידע נוסף
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 3.7.23 בבית המכירות Leiloeira Santo Eloy

Colher de prata chá

Prata (testada).

Marcas ilegíveis.

Pequenos defeitos.

Sinais de uso.

משקל:  12.6 גרם
מידות:  2 x 7 ס"מ