מכירה פומבית 22 Silverware, jewels and watches Auction
Leiloeira Santo Eloy
3.7.23
Leiloeira Santo Eloy, פורטוגל

פריט 26:

Argolas de ouro

נמכר ב: €475
450
€450 - €700
עמלת בית המכירות: 18% למידע נוסף
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 3.7.23 בבית המכירות Leiloeira Santo Eloy

Argolas de ouro

Par de brincos de ouro (800/1000) de dois tons, em forma de argola, com decoração cinzelada.

Marca da contrastaria do Porto (pós-1985)

Minimos sinais de uso.

משקל:  12.73 גרם
מידות:  2.8 x 0.7 ס"מ