מכירה פומבית 22 Silverware, jewels and watches Auction
Leiloeira Santo Eloy
3.7.23
Leiloeira Santo Eloy, פורטוגל

פריט 42:

Anel de ouro cravejado com diamantes e pedra verde

נמכר ב: €150
עמלת בית המכירות: 18% למידע נוסף
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 3.7.23 בבית המכירות Leiloeira Santo Eloy

Anel de ouro (.750), cinzelado e cravejado com 1 pedra verde e 16 diamantes com o peso aproximado de 0.45ct.

Marcas estrangeiras.

Tamanho 16PT.

Sinais de uso.

משקל:  4.4 גרם