מכירה פומבית 22 Silverware, jewels and watches Auction
Leiloeira Santo Eloy
3.7.23
Leiloeira Santo Eloy, פורטוגל

פריט 46:

Pregadeira de prata "Duas Palmeiras"

נמכר ב: €5
5
עמלת בית המכירות: 18% למידע נוסף
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 3.7.23 בבית המכירות Leiloeira Santo Eloy

Pregadeira de prata (800/1000 - Testada), representando 2 palmeiras, cinzelada e esmaltada.

Marcas estrangeiras.

Sinais de uso

משקל:  2.8 גרם
מידות:  2.8 x 4 ס"מ