מכירה פומבית 22 Silverware, jewels and watches Auction
Leiloeira Santo Eloy
3.7.23
Leiloeira Santo Eloy, פורטוגל

פריט 198:

Bule de Prata Portuguesa Séc. XIX

1,800
עמלת בית המכירות: 18% למידע נוסף
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 3.7.23 בבית המכירות Leiloeira Santo Eloy

Bule de Prata Portuguesa Séc. XIX.

Corpo bojudo com pomo "urna" e decoração lisa.

Pega em madeira nobre.

Marca do Ensaidor de Lisboa (1822-1843).

Marca de Ourives não identificada, TIL (1812-1879).

משקל:  830 גרם
מידות:  23 x 25 ס"מ