מכירה פומבית 16 חלק א'
LiveBid Auction House
9.9.21
Via Vivaio 24, 20122 Milano, איטליה

פריט 28:

VETRO DI MURANO

€300 - €500
עמלת בית המכירות: 35% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 9.9.21 בבית המכירות LiveBid Auction House

VETRO DI MURANO
vaso modello 'a fazzoletto' in vetro satinato alla maniera di Venini
h cm 30,5
Italia, seconda meta' XX secolo

Lievi difetti