מכירה פומבית 33
LiveBid Auction House
6.12.22
Via Vivaio 24, 20122 Milano, איטליה
Martedì 6 dicembre 2022, ore 10

פריט 497:

Callisto Gritti
MARGINI-GRIGIO
olio ...

נמכר ב: €50
€100 - €200
עמלת בית המכירות: 35% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 6.12.22 בבית המכירות LiveBid Auction House

Callisto Gritti
MARGINI-GRIGIO
olio sut tela, cm 40x40
firma e data
sul retro: firma, titolo, data ed etichetta Galleria Ferrari, Treviglio

eseguito nel 1985

Provenienza
Galleria Ferrari, Treviglio
Collezione privata, Milano