מכירה פומבית 95 חלק א' Art & Antiques
Marques dos Santos Leilões
8.11.22
Rua Santos Pousada, 1281 4000-490 Porto, Portugal, פורטוגל

פריט 24:

Botões de punho em ouro

נמכר ב: €150
עמלת בית המכירות: 21.5%
המכירה התקיימה בתאריך 8.11.22 בבית המכירות Marques dos Santos Leilões

Botões de punho em ouro
Ouro amarelo, contrastes dragão II 800. Sinais de uso. Peso total:4,0g. Dim.:2cm.