מכירה פומבית 99 חלק ב'
Marques dos Santos Leilões
25.5.23
Rua Santos Pousada, 1281 4000-490 Porto, Portugal, פורטוגל

פריט 551:

Mesa de Jogo

350
עמלת בית המכירות: 22.5%
המכירה התקיימה בתאריך 25.5.23 בבית המכירות Marques dos Santos Leilões

Mesa de Jogo
Inglesa, séc. XX, em mogno com tampo quadrado, pés de garra. Sinais de uso. Dim. (fechado):74x87,5x43,5 cm