LOTE 6:
RUSSIA feu Moscovia itemque TARTARIA.
Vendido por: €300
€200 - €300
Comissão da leiloeira: 28%
IVA: 17%
Commentario topographico atque politico illustratae. Lugduni Batavorum [Leiden]: ex officina Elzeviriana, 1630. In-18 (11 x 6cm), 346 pp. Reliure d’époque en veau brun (usures). Édition originale et rare de cette description de la Russie. A. B. E.
Редкое описание татарской Московии с топографическими и политическими комментариями.