מכירה פומבית 23JLA July Art Auction
Sala Retiro
19.7.23
Madrid, ספרד

פריט 2:

נמכר ב: €250
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 19.7.23 בבית המכירות Sala Retiro

ESCUELA ALEMANA SIGLO XVIII
Óleo sobre lienzo
Presenta faltas

Con marco de madera tallada y dorada
90 cm.x 124 cm.