מכירה פומבית 24MP
Sala Retiro
22.5.24
Madrid, ספרד
להשתתפות במכירה -  כניסה  /  הרשמה

פריט 37:

נמכר ב: €30
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 22.5.24 בבית המכירות Sala Retiro

RAMON JESUS VIVES BONELL (Barcelona, 1939)
Litografía y acuarela sobre papel
Huella de 55 x 52 cm.
Firmado y numerado 1/99 en el ángulo inferior izquierdo a lápiz.
Enmarcado con cristal:

60,50x 61,50 cm.