מכירה פומבית 24MP
Sala Retiro
22.5.24
Madrid, ספרד
להשתתפות במכירה -  כניסה  /  הרשמה

פריט 38:

נמכר ב: €20
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 22.5.24 בבית המכירות Sala Retiro

JORDI PAGANS I MONSALVATJE (El Masnou, 1932 - Barcelona, 2017)
Litografía sobre papel
Huella de 52 x 42 cm.
Firmada en el ángulo inferior derecho y numerada 54/100 en el ángulo inferior izquierdo a lápiz.
Enmarcado con cristal. El cristal está roto

70x 62 cm.