מכירה פומבית 24MP
Sala Retiro
22.5.24
Madrid, ספרד
להשתתפות במכירה -  כניסה  /  הרשמה

פריט 41:

ESCUELA ESPAÑOLA SIGLO XXTécnica mixta sobre tablaTabla de 15 x 12 cm.
Firmado ...

מחיר:
€20
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 22.5.24 בבית המכירות Sala Retiro

ESCUELA ESPAÑOLA SIGLO XX
Técnica mixta sobre tabla
Tabla de 15 x 12 cm.
Firmado en el ángulo inferior izquierdo.
Enmarcado con polietileno:

21,30x 16,50 cm.