EXHIBITION
31 of May from 15:00 to 20:00
1 of June from 15:00 to 21:00
LOT 125:
CROFT, José Pedro Croft (n.1957) Gravura sobre papel Assinada, edição HC n.º 1/4 Dim. aprox.: 50 x 65 cm.
€500 - €800
Buyer's Premium: 24.6%
CROFT, José Pedro Croft (n.1957)
Gravura sobre papel
Assinada, edição HC n.º 1/4
Dim. aprox.: 50 x 65 cm.