מכירה פומבית 79 חלק ב'
Design, Modern Art, Vista Alegre, Caldas
6.11.20
פורטוגל
Rua Santos Pousada, 1281 4000-490 Porto, Portugal
פריט 634:
SALVADOR DALI (1904-1989) - 'Saint Thomas'
1,200
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
Litografia a cores sobre papel e a ouro, de 1977, assinada e numerada EA 97/200. Dim.: 65x47,8cm