מכירה פומבית 79 חלק ב'
Design, Modern Art, Vista Alegre, Caldas
6.11.20
פורטוגל
Rua Santos Pousada, 1281 4000-490 Porto, Portugal
פריט 636:
SALVADOR DALI (1904-1989) - 'Dyonysius'
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
Gravura e água-tinta a cores sobre papel, de 1967, assinada e numerada 205/300. Dim.: 36,5x48,5cm