מכירה פומבית 381 חלק ב'
Antiques and Modern & Contemporary Art
17.11.20
פורטוגל
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 252:
ÁLVARO LAPA, Álvaro Carlos Cardoso Diniz Lapa (1939-2006)
נמכר ב: €12,000
4,000
הערכה:
€4,000 - €8,000
עמלת בית המכירות: 24.6%
Óleo sobre platex
Assinado
Dim. aprox.: 70 x 111 cm.