מכירה פומבית 381 חלק ב' Antiques and Modern & Contemporary Art
17.11.20
פורטוגל

פריט 254:

GRACINDA CANDEIAS (n. 1947)
Óleo sobre tela
Assinado e verso datado
Dim. aprox.: 73 ...

הערכה:
€800 - €1,600
עמלת בית המכירות: 24.6%

GRACINDA CANDEIAS (n. 1947)
Óleo sobre tela
Assinado e verso datado
Dim. aprox.: 73 x 100,5 cm.