מכירה פומבית 381 חלק ב'
Antiques and Modern & Contemporary Art
17.11.20
פורטוגל
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 254:
GRACINDA CANDEIAS (n. 1947)
הערכה:
€800 - €1,600
עמלת בית המכירות: 24.6%
GRACINDA CANDEIAS (n. 1947)
Óleo sobre tela
Assinado e verso datado
Dim. aprox.: 73 x 100,5 cm.