מכירה פומבית 381 חלק ב'
Antiques and Modern & Contemporary Art
17.11.20
פורטוגל
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 308:
BERNARDO MARQUES, Bernardo Loureiro Marques (1899-1962)
הערכה:
€300 - €600
עמלת בית המכירות: 24.6%
Paisagem
Desenho a tinta sobre papel
Assinado
Dim. aprox.: 23,5 x 30,5 cm.
Proveniência
Antiga Colecção Duques de Palmela