מכירה פומבית 381 חלק ב' Antiques and Modern & Contemporary Art
17.11.20
פורטוגל

פריט 308:

BERNARDO MARQUES, Bernardo Loureiro Marques (1899-1962)
Paisagem
Desenho a tinta sobre papel
...

הערכה:
€300 - €600
עמלת בית המכירות: 24.6%

Paisagem
Desenho a tinta sobre papel
Assinado
Dim. aprox.: 23,5 x 30,5 cm.

Proveniência

Antiga Colecção Duques de Palmela