מכירה פומבית 10
Século Passado Leilões & Antiguidades
צור קשר עם בית המכירות
12.12.20
Rua das Mercês, nº28, Funchal, Madeira, פורטוגל
הדגמת מכירה
פריט 101:
Quadro com pintura a óleo com figuras, assinado, com defeitos |
נמכר ב: €90
90
מע"מ: 22% על העמלה בלבד
Quadro com pintura a óleo com figuras, assinado, com defeitos