מכירה פומבית 2 חלק ב'
Antiques & Works of Art
12.3.21
פורטוגל
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 688:
ATTILA MENDLY VETYEMY (1911-1963)
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
"Alfama"
Gravura sobre madeira, assinada.
Picos de humidade e ondulada.
Dim: 28x33,5 cm.