Auction Marzo 2021 Part 1
Mar 24, 2021
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo, Italy
View demo
LOT 4:
Statuetta in terracotta policroma. Mancanze. Secolo XIX. Cm H 26.
€100 - €150
Auction house commission: 27%