מכירה פומבית Marzo 2021 חלק ב'
Galleria Sarno
25.3.21
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo, איטליה

פריט 153:

Porcellana policroma decorata a motivi floreali. Secolo XX. Cm H 46.

€100 - €150
עמלת בית המכירות: 27% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 25.3.21 בבית המכירות Galleria Sarno

Polychrome porcelain decorated with floral motifs. 20th century. Cm H 46