מכירה פומבית Marzo 2021 חלק ב'
25.3.21
איטליה
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo
הדגמת מכירה
פריט 168:
Dipinto ad olio su tela in cornice dorata. Firmato Strano. Cm 70x50.
הערכה:
€300 - €400
עמלת בית המכירות: 27%
לפרטים נוספים
Oil painting on canvas in a golden frame. Strano signed. Cm 70x50.