מכירה פומבית 2/2021 חלק ג'
Leiloeira Soares & Mendonça
צור קשר עם בית המכירות
9.6.21
Calçada das Lajes, nº 61 A Lote 2 - Loja B 1900-291 Lisboa - Portugal, פורטוגל
פריט 763:
Par de brincos em prata dourada, com marcas legais de contraste. Peso 11 grs. |
€40 - €100
מע"מ: 23% על העמלה בלבד