מכירה פומבית 386 חלק א'
Antiques, Modern and Contemporary Art
5.7.21
Calçada do Combro, 38 A - 1º 1200-114 Lisboa Portugal, פורטוגל
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 16:
Oficina do séc. XVII, óleo s/ tela, 85 x 72
נמכר ב: €850
הערכה:
€600 - €1,200
עמלת בית המכירות: 17.08%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
Oficina do séc. XVII
São João Clímaco
Óleo sobre tela
Dim. aprox.: 85 x 72 cm.